ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКіровоградські комунальники «погоріли» на пальному

Кіровоградські комунальники «погоріли» на пальному

Посадові особи одного комунального закладу, зловживаючи службовим становищем, перерахували на рахунки інших підприємств державні кошти в розмірі 640 тис. грн

Співробітники податкової міліції ДПА у Кіровоградській області викрили факт заволодіння бюджетними коштами, внаслідок якого держава втратила 640 тис. грн.

Про це розповів перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПА в області Анатолій Куруп.

За його словами, посадові особи одного комунального закладу, зловживаючи службовим становищем, перерахували на рахунки інших підприємств державні кошти в розмірі 640 тис. грн нібито на закупку палива рідкого – пічного. Як з’ясувалось під час перевірки, всі зазначені дії були фіктивними: господарська діяльність не здійснювалася, товар замовникам не продавався, роботи не виконувались, послуги не надавалися. У зв’язку з цим ніякого палива для комунального закладу не постачали.

У подальшому державні кошти були переведені у готівку, чим було заподіяно істотну шкоду державним інтересам та спричинено тяжкі наслідки.

За даним фактом прокуратурою Кіровоградського району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

За матеріалами «Кіровоград.online»

 
Коментарі (0)