ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВЛьвівська ОДА придбала три лінії для сортування відходів

Львівська ОДА придбала три лінії для сортування відходів

Сума договору становить 16,4 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів»

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації в результаті відкритих торгів 21 грудня підписав договір з ТОВ «Хаммель-Україна» на закупівлю ліній для сортування твердих побутових відходів на полігонах. Сума договору становить 16,4 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів»

Придбали три лінії. Вартість однієї становить 5,4 млн грн. У її комплектацію входить бункер для завантаження відходів, три види транспортерів, конвеєр та два сепаратори. Змонтувати все переможець торгів повинен протягом місяця з дня поставки.

Крім основної угоди, департамент підписав додаткову, за якою здійснить передоплату у розмірі 100% від суми до кінця 2017 року. Такий розмір передоплати мотивовано постановою Кабміну «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (пункт 1, підпункт 3).

Крім вищезгаданої компанії-переможця, участь у торгах брало ТОВ «Абітек-Інжиніринг» з пропозицією на 56 тис. грн дорожчою (0,33% від суми контракту). ТОВ «Абітек-Інжиніриг»  була фіктивним конкурентом на торгах для групи компаній, що продавали неякісні контейнери для сміття за завищеними цінами.

ТОВ «Хаммель-Україна» зареєстровано в селі Малехів Жовківського району, його власником є Василь Кушинський та швейцарська компанія «Асторія капітал груп ГМБХ». Держзамовлення фірма почала отримувати з липня 2017 року, і наразі їх сума становить понад 43 млн грн.

 

 
Коментарі (0)