ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняМешканців Київщини очікують перебої у водопостачанні

Мешканців Київщини очікують перебої у водопостачанні

Мешканців населеного пункту на Київщині просять тимчасово не користуватися водопровідною водою

 

У деяких громадах Київщини на початку червня будуть проводити профілактичні та ремонтні роботи на водопровідних мережах, повідомляє портал "Коментарі". 

У Чабанівській селищній раді попередили мешканців села Новосілки про проведення профілактичних робіт.  “Комунальне підприємство “Керуюча компанія Новосілки” повідомляє, що з 10 по 13 червня буде проводитись хлорування та промивання зовнішніх та внутрішньобудинкових водопровідних мереж с. Новосілки”, - йдеться у повідомленні. Мешканців будинків попросили не використовувати воду для пиття та приготування їжі 11-13 червня. У вказані дні споживачам рекомендують відкривати всі водозапірні крани на 10-15 хвилин, щоб промити внутрішньобудинкові мережі. Також, за інформацією селищної ради, можливі перебої з водопостачанням під час проведення робіт. У Бишівській сільській територіальній громаді попередили про обмеження водопостачання.

 “Шановні водокористувачі! З 3 до 7 червня 2024 року в селі Бишів будуть проводитися роботи з ремонту водопровідної мережі у зв'язку з цим, можливі перебої з водопостачанням”, - попередили споживачів. Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Київській області спеціалісти перевірили 36 підприємств централізованого водопостачання (115 об’єктів) та 99 нецентралізованих об’єктів водопостачання. На централізованих об’єктах водопостачання у ході перевірок відібрали 97 проб питної води (за санітарно-хімічними показниками – 38, мікробіологічним – 56, в тому числі вірусологічним – 16).

 

 

 
 
 
 
 
Коментарі (0)