ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГМ.Гольдарб:«Тарифну» справу може вирішити не лише суд, а й Президент»

М.Гольдарб:«Тарифну» справу може вирішити не лише суд, а й Президент»

Вчора, 23 жовтня, мало відбутися засідання Київського окружного адмінсуду в об'єднаній справі за позовом «Тарифної мобілізації» та інших споживачів щодо завищеної ціни на газ.
Вчора, 23 жовтня, мало відбутися засідання Київського окружного адмінсуду в об'єднаній справі за позовом «Тарифної мобілізації» та інших споживачів щодо завищеної ціни на газ. Як повідомив ініціатор «Тарифної мобілізації», керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, засідання перенесли на 1 грудня.  
 
«Розгляд справи затягується. У Кабміні розуміють, що нічим крити. Розламати правові обґрунтування, надані юристами «Публічного аудиту», складно, тому й вигадуються формальні приводи для того, щоб якнайдовше відкласти  процес остаточного прийняття судового рішення. Всі заперечення Кабміну проти цього позову зводяться тільки до одного: люди не мають права оскаржувати дії Уряду, до ціни на газ у них не може бути жодних заперечень», – наголошує максим Гольдарб.
 
За його словами, проблема тарифних бід людей може бути розв’язана й у інший спосіб: якщо на політичне рішення наважиться президент, якому підконтрольні всі ключові посадові фігури на ринку газу, енергетики та ЖКП. Креатурою Петра Порошенка є й очільник Кабміну Гройсман, і голова НКРЕКП Дмитро Вовк, і міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, і навіть судді окружних адмінсудів, нагадує керівник «Публічного аудиту». 
 
«Хочеться звернутися до глави держави й сказати. Пане президенте, прийміть політичне рішення віддати українцям український газ. Ви особисто — і ввійдете в історію як людина, яка щось хороше зробила для людей. Ви маєте право, ви можете привести тарифи на ЖКП і ціну на газ до адекватного рівня. Річ у тому, що обидві людини, які підписали ці тарифи, — Ваші люди. Отже, Ви в змозі змінити ситуацію. І люди скажуть Вам «спасибі». У Вас побачать того, кого хотіли бачити два з половиною роки тому. Зробіть це, прийміть політичне рішення. І навіть привід є. МВФ сказав, що кредиту немає, тому: немає кредиту — немає тарифів. По-моєму, логічно та обґрунтовано», – резюмує Гольдарб. 
 
Коментарі (4)
Володимир Нечай1
25 Листопада 2016 p. 08:29
У світі є два альтернативні механізми реалізації поняття "загальнонародне багатство" щодо різних ресурсів. 1-й. Совковий:"Добро то загальнонародне, але отримують його (як в частині доступу до нього, так і в частині вартості та кількості)шустріші, цинічніші, нагліші,кому повезло.Іншим від цього багатства «дуля»". 2-й. Ринковий:" Все має свою справжню ціну, диференційовану лише за якістю та кількістю (роздріб/опт).Окремий громадянин що хоче отримати загальнонародне добро не є народом й не може претендувати на виключність.Баланс інтересів всіх громадян (народу)досягається через встановлення ринкової ціни на загальне для всіх з компенсацією для соціально незахищених громадян ціни субсидією, сформованої за рахунок ренти .Рента нажходить в державний бюджет, з якого фінансуються потреби всіх громадян, в тому числі тих, що прямо не отримали загальнонародного ресурсу». Ви нас тягнете знову в "совок"? А що там крім лукавства та Остапів Бендерів?
Коля Пухов
28 Листопада 2016 p. 18:24
АК "Київводоканал", починаючи з травня 2016 р. штучно, просто так від стелі, поприписував борги побутовим споживачам. Далеко не всі добилися, щоб "помилково" приписаний борг не зазначався у платіжці. "Київводоканал" вимагає , щоб споживач у свій робочий час брав відпустку за власний рахунок і привозив до них оплачені квитанції та їх ксерокопії , і тоді споживач матиме можливість написати заяву про скасування штучного боргу. Ані витрачений споживачем час, ані оплату проїзду "Київводоканал" йому не відшкодує.
Коля Пухов
30 Листопада 2016 p. 21:31
У Києві, у Дарницькому районі, у хрущовках відключили газ, причому , усім підряд,- боржникам і неборжникам. Вже всякі пакості були, а такого ще не було.
Коля Пухов
14 Грудня 2016 p. 22:22
Невже на платіжках не можна відвести достатньо місця спеціально для касового відбитку? Щоб відбиток не накладався на інший текст або рекламу? Чомусь із касовим відбитком у Ощадбанку завжди проблема: або його ставлять на окремому сіренькому папіросному папірці із дірочками майже нерозбірливо, або на квитанції поверх інших записів та нарахувань, - тоді вже нерозбірливими стають також і ці записи.