ГоловнаНовини ЖКГТранспортМінекономрозвитку схвалює підняття тарифів на залізничні перевезення лише на 15%

Мінекономрозвитку схвалює підняття тарифів на залізничні перевезення лише на 15%

У Мінекономрозвитку стверджують, що тарифи на залізничні вантажні перевезення потрібно підняти лише на 15%. Подальше їх збільшення потребує додаткового аналізу.

Підвищення залізничних тарифів найближчим часом повинне обмежитися тільки 15% збільшенням для всіх вантажоперевізників, а подальше підняття краще відкласти до більш детального аналізу ситуації. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми залишаємося на тій позиції, що давайте піднімемо на 15%, а потім сядемо і реально з промисловістю проаналізуємо», – сказав він.

На думку Міністра, не потрібно поспішати піднімати залізничні тарифи далі.

«Подивимося, як вплине перше підвищення, тому що навіть у експортерів досить важкі світові ринки, так як ціни майже на все дуже сильно «просіли», – додав пан Абромавичус.

Також урядовець нагадав, що ініціатори підвищення тарифів пропонували здійснити в два етапи: на першому – підняти на 15%, на другому – диференційовано залежно від галузей.

Нагадаємо, Мінфін погодив з Мінінфраструктури підвищення ефективного тарифу на залізничні вантажоперевезення на 15%. У відомстві зазначають, це дасть змогу направити додаткові кошти на обслуговування і модернізацію залізничної інфраструктури країни.
 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
25 Січня 2016 p. 20:17

Не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів.Знецінення грошей -- це не що інше, як тихий грабунок людей владою, оскільки українських грошей влада може надрукувати скільки завгодно. -Наша національна "валюта" -- гривня законодавчо не прив"язана ні до жодного драгметалу, ні до якого-небудь іншого ресурсу держави. Це значить, що можновладці можуть знецінювати гривню практично безкінечно.Тенденцію постійного знецінення українських національних грошей було закладено ще на початку 1992 року. В 1992 році купонокарбованець прирівняли до радянського рубля і з 1992 року по 1996 рік купонокарбованець знецінився у сотні тисяч разів. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла і зараз вже майже така ж , як і купонокарбованця у 1992-1996 роках.