ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГМіненерго розглядає можливість передачі ряду ТЕЦ в управління Нафтогазу

Міненерго розглядає можливість передачі ряду ТЕЦ в управління Нафтогазу

Міністерство енергетики розглядає можливість передати від Фонду держмайна до НАК "Нафтогаз України" повноваження з управління корпоративними правами держави щодо ТЕЦ, про це заявила в.о. міністра енергетики Ольги Буславець
Міністерство енергетики розглядає можливість передати від Фонду держмайна до НАК "Нафтогаз України" повноваження з управління корпоративними правами держави щодо ТЕЦ, про це заявила в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, повідомляє пресслужба міністерства.
 
Раніше НАК "Нафтогаз України" запропонував Фонду Держмайна передати йому у власність і управління шість державних теплоелектроцентралей, щоб продемонструвати дієвість застосування енергоефективних технологій.
 
"Однією з нагальних проблем є питання заборгованості теплоелектроцентралей, що перебувають в управлінні Фонду держмайна, і як наслідок, загроза неотримання номінації на газ. Міністерство енергетики найближчим часом ініціюватиме нараду за участю Фонду держмайна, НАК «Нафтогаз України», Антимонопольного комітету для розв'язання цієї проблеми. Ми пропрацюємо всі можливі варіанти, зокрема, і можливість передачі повноважень з управління корпоративними правами держави щодо ТЕЦ від Фонду держмайна до "Нафтогаз України", – сказала Ольга Буславець.
 
Як повідомлялося, підприємства паливно-енергетичного комплексу України розпочали підготовку до опалювального періоду.
 

"Робота з підготовки енергетичного обладнання виробниками електричної енергії та операторами системи розподілу ведеться в плановому порядку. Сьогодні маємо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ: вугілля більше у 1,9 раза проти показника минулого року, мазуту – у 1,4 раза. Більш ніж достатньо запасів природного газу. Згідно з прийнятим урядом планом заходів передбачено наявність природного газу в газосховищах в обсязі не меншому ніж 17 млрд кубометрів. На сьогодні у газосховищах є 20,2 млрд кубометрів природного газу", – наголосила Ольга Буславець. 

 
Коментарі (0)