ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГМіненерго запевняє, що підвищення тарифів на електрику для населення з жовтня не буде

Міненерго запевняє, що підвищення тарифів на електрику для населення з жовтня не буде

Інформація стосовно підвищення тарифів на електричну енергію для населення з жовтня поточного року не відповідає дійсності
Інформація стосовно підвищення тарифів на електричну енергію для населення з жовтня поточного року не відповідає дійсності, про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.
 
У Міненерго запевняють, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електричної енергії для населення до кінця поточного року залишатиметься незмінною.
 
Тарифи на електроенергію, що відпускаються населенню, встановлені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 № 220.
 
Згідно з цією постановою, ціна на електричну енергію становить (з ПДВ):
 
• до 100 кВт/год – 90 коп. за кВт/год,
• понад 100 кВт/год – 168 коп. за кВт/год.
 
Збереження фіксованого пільгового тарифу на електричну енергію для населення в умовах нової моделі ринку електричної енергії здійснюється в рамках механізму ПСО, який було запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» (із змінами).
 

Нагадаємо, що ціна на електричну енергію для населення в Україні не переглядалася з 2017 року і наразі є найнижчою серед усіх країн Європи. В тому числі – в 1,2-2 рази нижчою ніж в сусідніх з Україною країнах. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
29 Вересня 2020 p. 19:48
У платіжках за електроенергію тепер почали зазначати жирним шрифтом так звану рекомендовану суму для сплати наперед, тобто авансом за наступний місяць. А касири і споживачі думають, що це написана сума до сплати за попередній місяць. Отже, внесли ці "Київські електромережі" не ясність, а навпаки, плутанину. І це не від надлишку електроенергії, а від її нехватки. Про нехватку електроенергії свідчать також темні вулиці і під"їзди.