ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоМінрегіон спростив отримання будпаспорту на садибну забудову

Мінрегіон спростив отримання будпаспорту на садибну забудову

Мінрегіон планує скасувати процедуру запевнення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорта на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни до Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, а саме – скасувати процедуру завірення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорту на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки.
 
Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 
Сьогодні для отримання будівельного паспорту на об’єкт власники садибних земельних ділянок повинні підготувати пакет відповідних документів, у тому числі, надати завірену в установленому порядку копію прав на володіння або користування земельною ділянкою чи договору суперфіцію. Це проста формальність, проте для людей це – додатковий час і біганини до нотаріусів, додаткова процедура, і що не менш важливо, гроші, які можна витратити на щось більш необхідне для майбутнього житла. 
 
Тому пропонується оптимізувати процес оформлення будпаспорту для громадян і скасувати цю процедуру.
 
 

Відповідні зміни планується внести до наказу Мінрегіону №103 від 05.05.2011 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки». 

 
Коментарі (0)