ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняНа Київщині прогнозують перебої у водопостачанні

На Київщині прогнозують перебої у водопостачанні

Жителів Київщини закликають ощадливо споживати воду

 

У Томашівській громаді Київщини звернулися до мешканців з проханням ощадливо використовувати водопровідну воду, повідомляє портал "Коментарі". 

Жителів попередили, що у спекотні дні можливі перебої у водопостачанні через недотримання споживачами режиму водоспоживання або порушення умов договору. 

“Просимо забезпечити раціональне та економне використання питної води з системи централізованого водопостачання лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів тощо”, - йдеться у повідомленні громади. 

Також наголошується, що власники земельних ділянок, при дотриманні вказаних рекомендацій, не завдаватимуть незручностей мешканцям громади, які використовують питну воду за прямим призначенням. Нагадаємо, що через стабілізаційні обмеження електропостачання почастішали випадки, коли мешканці застрягають у ліфтах. Куди звертатися у таких випадках та як підготувати комфортні умови очікування аварійних бригад, читайте за посиланням. 

 

 

 

 
Коментарі (0)