ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВНа рекультивацію Грибовицького звалища вишикувалась черга

На рекультивацію Грибовицького звалища вишикувалась черга

У тендері на виконання робіт з рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах беруть участь чотири європейські компанії

У тендері на виконання робіт з  рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах беруть участь чотири європейські компанії.

Про це повідомила інформує пресслужба Львівської міської ради із посиланням на директора ЛКП "Зелене місто" Вадима Ноздрю, передає кореспондент 032.ua.

На міжнародний тендер на виконання робіт з комплексної рекультивації полігону твердих побутових відходів в с. В. Грибовичі подалися консорціум JV Mesogeos S. A (Греція) та Rodina (Україна), консорціум SUEZ (Франція) та ONUR (Туреччина), консорціум JV GOKSIN INSAAT (Туреччина) та HAYAT GROUP (Азербайджан), VEKTO SP. Z O.O. (Польща).

"Ми працюємо над тим, щоб переможець конкурсу був визначений і відповідний контракт було укладено до кінця цього року, - зазначив Вадим Ноздря. -  Конкурс проводить місто відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної ЄБРР. Йдеться про заходи, які відбуватимуться в рамках комплексної рекультивації полігону. Зараз із впевненістю можна стверджувати, що серед претендентів є потужні компанії з відповідним досвідом виконання таких складних робіт"

Повідомляється також, що роботи у Грибовичах триватимуть у два етапи: технічна та біологічна рекультивація. Технічна частина має бути завершена впродовж двох років: підрядник мусить виконати роботи з вирівнювання й терасування всієї поверхні полігону, накрити його технологічним захисним екраном та провести будівництво інженерних мереж. Після цього почнуть біологічну рекультивацію. На сьогодні вивезено 65% забрудненого ґрунту із місця зсуву, який стався у 2016 році, коли трагічно загинула людина.

Нагадаємо, що на Грибовицькому сміттєзвалищі знайшли небезпечні хімічні елементи.

 

 
Коментарі (0)