ГоловнаНовини ЖКГТранспортНа вулиці Києва вивели додаткову снігоприбиральну техніку

На вулиці Києва вивели додаткову снігоприбиральну техніку

Комунальна корпорація «Київавтодор» вивела сьогодні на дороги 228 одиниць снігоприбиральної техніки та 20 бригад дорожніх робітників були задіяні сьогодні зранку для організації безпечних умов руху транспорту та пішоходів.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

«У зв’язку з погіршенням погодних умов, кількість задіяної снігоприбиральної техніки збільшується. Зазначимо, що всі підприємства корпорації забезпечені достатньою кількістю посипальних і паливно-мастильних матеріалів для подолання снігопадів та готові до роботи в цілодобовому режимі», - йдеться у повідомленні.

«Київавтодор» продовжує уважно слідкувати за погодними умовами та станом вулично-дорожньої мережі і просить усіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними під час руху в умовах снігопаду.

Щоб уникнути небезпеки, пов’язаної із природними явищами, а також запобігти виникненню заторів на дорогах, міська влада закликає киян, за можливості, не користуватися приватними авто, а віддати перевагу громадському транспорту. 

Також комунальні служби просять водіїв бути уважними на дорогах, не залишати приватні авто на узбіччях дооги, щоб не заважати прибиранню снігу. 

Припарковані на проїжджій частині автомобілі, що заважають роботі снігоприбиральної техніки, будуть евакуйовані.

Варто зазначити, що станом на сьогодні у столиці задіяно 45 бригад із ручного прибирання снігу. Зокрема, проводять очистку від снігу та обробку посипальними матеріалами підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, сходових маршів, зупинок громадського транспорту та тротуарів, які закріплені за підприємствами КК «Київавтодор». 

 

 
Коментарі (0)

загрузка...