ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВНа Закарпатті може з’явитись новий сміттєпереробний завод

На Закарпатті може з’явитись новий сміттєпереробний завод

Турецьке підприємство «EMC ENERGY» заявило про наміри збудувати завод із переробки твердих побутових відходів на території Закарпатської області

Турецьке підприємство «EMC ENERGY» заявило про наміри збудувати завод із переробки твердих побутових відходів на території Закарпатської області. Це турецька фірма з філією, що давно успішно працює в Україні, повідомляє пресслужба місцевої облдержадміністрації.

Як зазначається, умови будівництва: сортування відходів і їхня переробка відбувається за сучасними технологіями і є цілком безпечною для людей і довкілля. Підприємство інвестор будує власним коштом, полігон ТВП може використовуватися і під час роботи, а місцева громада отримує орендну плату за користування землею. До того ж фірма реєструється за місцем діяльності, тож тут платить податки і створює робочі місця, інформує shotam.info.

В ОДА додали, що регіон вкрай потребує впровадження технологій з утилізації і переробки відходів, адже нинішні полігони вже використали свій ресурс. Нині обласна влада вже має на розгляді кілька пропозицій від інвесторів.

 

 
Коментарі (0)