ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаНАБУ просить замінити прокурора САП у справі "Роттердам+" через його неефективність

НАБУ просить замінити прокурора САП у справі "Роттердам+" через його неефективність

Національне антикорупційне бюро просить генпрокурора Ірину Венедиктову замінити процесуального керівника у справі Роттердам+
Національне антикорупційне бюро просить генпрокурора Ірину Венедиктову замінити процесуального керівника у справі Роттердам+, про це написала пресслужба у Telegram-каналі НАБУ.
 
“НАБУ переконане, що дії прокурора САП у справі «Роттердам+» свідчать про його неефективність та просить генерального прокурора замінити процесуального керівника”, - йдеться у повідомленні.
 
НАБУ наголошує, що справа Роттердам+ із розміром завданих збитків у 39 млрд грн є однією з найрезонансніших розслідувань в історії України.
 
"Водночас процесуальний керівник у кримінальному провадженні, який мав би представляти у суді обвинувачення, двічі, як вважають у бюро, необґрунтовано закривав справу: у серпні 2020 (відновлено у жовтні 2020 року) та у січні 2021 року", - наголошує антикорупційне бюро.
 

У НАБУ звертають увангу на показові висловлювання процесуального керівника у цій справі під час засідання Комітету ВР з питань антикорупційної політики 15 грудня минулого року, де “прямо встановлено невідповідність та суперечність його позиції наявним матеріалам”. 

 
Коментарі (0)