ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетика«Нафтогаз» переведе інфраструктуру Донбасу на ВДЕ

«Нафтогаз» переведе інфраструктуру Донбасу на ВДЕ

Коштом «Нафтогазу» в 15 населених пунктах на території Донецької та Луганської областей буде встановлено сонячні панелі для електропостачання соціальної інфраструктури

 

Коштом «Нафтогазу» в 15 населених пунктах на території Донецької та Луганської областей буде встановлено сонячні панелі для електропостачання соціальної інфраструктури.

Про це йдеться у Меморандумі про взаєморозуміння і співробітництво, який підписали «Нафтогаз», МінТОТ та керівники Донецької і Луганської областей, пише Укрінформ. Передбачається, що в 65 локаціях – це близько 15 населених пунктів – відбудеться встановлення систем сонячних панелей, які забезпечать електропостачання об’єктів соціальної інфраструктури: дитячих садочків, шкіл та лікарень.

Аналогічний пілотний проєкт уже стартував на КПВВ «Щастя», далі буде КПВВ «Новотроїцьке», «Станиця Луганська», Авдіївка, Волноваха та інші населені пункти. Для цих цілей НАК «Нафтогаз України» виділив близько 100 млн грн.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» запустив другу сонячну електростанцію з найсучаснішим обладнанням.

Нагадаємо, антикризовий енергетичний штаб Кабінеті міністрів схвалив план для подолання кризи в енергетичній галузі. Він передбачає зупинку будівництва нових сонячних та вітрових генеруючих потужностей за системою «зеленого» тарифу і перехід на систему аукціонів.

Президент Зеленський підписав ухвалений ВР закон, який повертає «зелений тариф» власникам малих сонячних електростанцій, чиї панелі розташовані на землі.

Раніше в «Укренерго» заявили, що після введення у дію всіх ВЕС та СЕС, які наразі створюються, через завищені тарифи на їхню електроенергію ціни для споживачів мають зрости удвічі.

 

 

 
Коментарі (0)