ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019Нафтогаз: Україна закінчила зиму із запасами газу вище прогнозованих

Нафтогаз: Україна закінчила зиму із запасами газу вище прогнозованих

Станом на кінець лютого 2017 року в українських ПСГ знаходилося понад 8,3 млрд куб. м газу при прогнозному рівні 8,0 млрд куб. м.

З початку опалювального сезону 2016-2017 Україна використала 6,4 млрд куб. м газу з підземних сховищ, що на 0,6 млрд куб. м (9%) менше, ніж за п'ять місяців опалювального сезону 2015-2016 рр.

Про це йдеться у повідомленні «Української правди» з посиланням на НАК «Нафтогаз України».

Станом на кінець лютого 2017 року в українських ПСГ знаходилося понад 8,3 млрд куб. м газу при прогнозному рівні 8,0 млрд куб. м.

«Ця зима була досить суворою, але ми закінчили лютий із дуже комфортними показниками в сховищах. При такому рівні ми без проблем пройдемо залишок опалювального сезону, навіть якщо в березні будуть 20-ти градусні морози. Ми раді, що завдяки грамотному плануванню закупівель газу вже третю зиму Нафтогаз надійно забезпечує паливом українських споживачів і бездоганно транспортує газ до країн ЄС», – сказав голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Добовий відбір з підземних сховищ на початок березня становив 21-26 млн куб. м.

Мінімальний технологічний обсяг газу в підземних сховищах оцінюється на рівні 4,7 млрд куб. м газу.

Мінімальний залишок газу на кінець опалювального сезону було зафіксовано у квітні 2013 року, коли в ПСГ залишалося менше ніж 6 млрд куб. м газу.

Як повідомлялося раніше, НАК «Нафтогаз України» у березні закупить у європейських постачальників 1,1 млрд кубометрів газу на загальну суму понад 220 млн євро.

Раніше головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що в березні компанія планує імпортувати не менше 40 млн кубометрів газу на добу з Європи.

 

 
Коментарі (0)