ГоловнаГоловнеНадзвичайні подіїНегода ставить рекорди по знеструмленню міст

Негода ставить рекорди по знеструмленню міст

Станом на ранок 16 грудня внаслідок несприятливих погодних умов знеструмлено 488 населених пунктів у 10 областях країни

Протягом 15 грудня аварійними бригадами обленерго відновлено  електропостачання 23 населених пунктів у Київській, Вінницькій та Житомирській областях, що були знеструмленні протягом останніх діб.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій.

Для моніторингу пошкоджень ліній електропередач у важкодоступній території, службами МНС залучено вертоліт Мі-8.

Станом на 7:00 16 грудня внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема поривів вітру та ожеледі,  знеструмлено 488 населених пунктів. Найбільше постраждала Київська область де знеструмлено 125 населених пункти, у Тернопільській області без світла залишаються 95 населених пунктів, у Рівненській - 60, Житомирській - 57, Чернівецькій - 42,  Волинській – 41. Цього разу менше постраждали Львівська, Вінницька та Хмельницька області.

До відновлення електропостачання населених пунктів залучено додаткові бригади обленерго та 35 одиниць техніки підвищеної прохідності МНС з метою доставки аварійних бригад у важкодоступні місця. Для забезпечення електропостачанням лікувальних закладів та об’єктів життєзабезпечення населення залучено 18 пересувних електростанцій.

 
Коментарі (0)