ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоНКРЕКП оштрафувала регіональну мережу ДТЕК за недотримання вимог нормативно-правових актів

НКРЕКП оштрафувала регіональну мережу ДТЕК за недотримання вимог нормативно-правових актів

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики й комунальних послуг на своєму засіданні прийняла рішення щодо покладання штрафних санкцій на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики й комунальних послуг на своєму засіданні прийняла рішення щодо покладання штрафних санкцій на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», про це повідомила пресслужба Нацрегулятора.
 
Підставою перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» є приєднання до електромереж заяви більше сотні споживачів щодо обов’язку ліцензіата надавати замовнику послугу з приєднання у строки, встановлені договором про приєднання.
 
За результатами перевірки НКРЕКП на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» було накладено штраф у розмірі 510 000 гривень за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення ліцензійних умов.

Також під час перевірки було встановлено, що 30 замовників послуг з приєднання були приєднанні до мереж ОСР з порушенням термінів визначеним чинним законодавством. А також більше 40 замовників було повідомлено про збільшення строку надання послуги з приєднання без документального підтвердження причина, які стали підставою для збільшення строку. 

 
Коментарі (0)