ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняНКРЕКП оштрафувала «Укртрнасгаз» за порушення ліцензійних умов

НКРЕКП оштрафувала «Укртрнасгаз» за порушення ліцензійних умов

НКРЕКП оштрафувала «Укртрнасгаз» за порушення ліцензійних умов із зберігання та транспортування природного газу на 102 тисячі гривень та на 850 тисяч гривень відповідно.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала «Укртрнасгаз» за порушення ліцензійних умов із зберігання та транспортування природного газу на 102 тисячі гривень та на 850 тисяч гривень відповідно, повідомляє прес-служба регулятора.
 
НКРЕКП у результаті розгляду акта планової перевірки ПАТ «Укртрнасгаз» від 03 липня 2017 року встановила, що компанія порушила низку пунктів ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ. У зв’язку з цим, Нацкомісія оштрафувала «Укртрнасгаз» на 102 тисячі гривень.
 
Крім того, регулятор оштрафував компанію на 850 тисяч гривень за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами.
 

Таким чином, підприємство має у 30-денний строк з дня одержання копій постанов сплатити до держбюджету 952 тисячі гривень штрафу. 

 
Коментарі (0)