ГоловнаПублікаціїТарифи ЖКГНКРЕКП пропонує підвищити тарифи на розподіл газу

НКРЕКП пропонує підвищити тарифи на розподіл газу

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, змінила тарифи на послуги розподілу природного газу для операторів газорозподільних систем
Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, змінила тарифи на послуги розподілу природного газу для операторів газорозподільних систем. 
 
Відповідне рішення було ухвалено вчора на засіданні Нацрегулятора.
 
Відповідно до постанови, тариф на послуги розподілу газу для 44 підприємств складатиме від 0,22 до 1,65 грн за 1 м кубічний на місяць без ПДВ.
 
Згідно з документом, з метою недопущення різкого зростання тарифів на послуги розподілу природного газу на території діяльності ліцензіата та забезпечення покриття усіх обґрунтованих витрат ліцензіатів, Департаментом пропонується при перегляді тарифів включити до структури тарифів відповідні компенсації, враховуючи їх рівними частинами протягом декількох періодів. Для забезпечення фінансування капітальних витрат, пов’язаних з забезпеченням безпеки, надійності, регулярності та якості постачання природного газу газорозподільною системою, а саме заходів, передбачених першим розділом плану розвитку газорозподільної системи планується передбачити кошти на загальну суму 563,8 млн грн (без ПДВ).
 
Пропозиції Нацрегулятора мають пройти громадські слухання протягом 10 днів. Тож нові тарифи можуть запрацювати вже з 1 листопада. 
 
Коментарі (0)