ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНКРЕКП вважає, що тариф на транспортування газу не завищений

НКРЕКП вважає, що тариф на транспортування газу не завищений

Нацрегулятор стверджує, що сьогодні немає підстав вважати, що тариф на транспортування газу завищений, про це розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерій Тарасюк

Нацрегулятор стверджує, що сьогодні немає підстав вважати, що тариф на транспортування газу завищений, про це розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерій Тарасюк під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Платіжка".

Тарасюк повідомив, що до 50% тарифу складає вартість технологічного газу, який спалюється, щоб доставити газ до домівки.

"У тарифі річна вартість закладена 5850 грн без ПДВ, тому говорити, що підвищений тариф у цьому компоненті, немає підстав", – запевнив Тарасюк.

За його словами, до 30% тарифу – це заробітна плата кваліфікованих працівників підприємств газорозподільних компаній. І лише 20% – це ремонт і обслуговування, утримання диспетчерських, аварійних служб, і ця цифра насправді замала. У всіх країнах вона набагато більша.

Тарасюк також нагадав, що споживачі можуть швидко й легко змінити постачальника газу.

Минулого тижня ми вперше анулювали ліцензію приватному постачальнику газу, який зловживав становищем і робив перепони на цьому шляху. Ці зловживання ми приплинемо, і це право буде забезпечено, – зазначив голова НКРЕКП.

Нагадаємо, що 19 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні ухвалила рішення щодо встановлення граничного тарифу на розподіл газу на рівні 1,79 грн за куб.

 
Коментарі (0)