ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2019-2020Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ перейшли під контроль «Нафтогаз Тепло»

Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ перейшли під контроль «Нафтогаз Тепло»

В "Нафтогазі" пообіцяли вивести з кризи дві ТЕЦ на Львівщині

НКРЕКУ видало ТОВ "Нафтогаз Тепло" ліцензію на виробництво теплової та електричної енергії.

ТЕЦ в Новому Роздолі і Новояворівську Львівської області буде керувати компанія з групи "Нафтогаз". У вівторок, ТОВ "Нафтогаз Тепло" уклало договір з АРМА на управління майном двох згаданих ТЕЦ, а також отримало ліцензію на генерацію теплової та електроенергії, повідомляє прес-служба "НАК Нафтогаз України".

Перед цим АРМА (Національне агентство Укріани з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів) розірвало договір з колишньою керуючою компанією "Гарант Енерго М".

Ліцензію на виробництво теплової енергії та електрики "дочці" "Нафтогазу" видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

На початку жовтня з'ясувалося, що виробник теплової енергії в містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області виявився не в змозі почати опалювальний сезон.

У 2018 році компанія "Гарант Енерго М" братів Дубневичів уклала контракт з АРМА про передачу в управління Новояворівської і Новораздольненской ТЕЦ. За цей період заборгованість двох ТЕЦ перед "Нафтогазом" збільшилася вдвічі: з 400 млн до 800 млн гривень. Через невиплати зарплат протягом п'яти місяців з ТЕЦ почали масово звільнятися співробітники.

 

 
Коментарі (0)