ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГОб’єднані громади досі не розподілили всі кошти субвенції між проектами

Об’єднані громади досі не розподілили всі кошти субвенції між проектами

Об'єднані громади розподілили лише 94% коштів державної субвенції між проектами розвитку інфраструктури.

Об'єднані громади розподілили лише 94% коштів державної субвенції між проектами розвитку інфраструктури.

Станом на четвер, 12 жовтня комісія при Мінрегіоні погодила 1787 інфраструктурних проектів об’єднаних громад, які будуть реалізовані до кінця цього року за кошти відповідної державної субвенції. Загальна вартість погоджених проектів складає 1.42 млрд грн або 94% від запланованих коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ на 2017 рік.

про це повідомила прес-служба Мінрегіону.

Зокрема, з 366 ОТГ, які цього року отримують інфраструктурну субвенцію, проекти подали вже 360громад.

За даними Мінрегіону, усі кошти субвенції розподілили об’єднані громади Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Харківської та Чернівецької областей.

Більше 90 % коштів розподілили об’єднані громади Донецької, Вінницької, Миколаївської (по 1% залишку коштів), Чернігівської (2%), Кіровоградської (3%), Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської (по 4%), Рівненської, Тернопільської (по 7%), Волинської (8%) та Херсонської ( 9% залишку) областей.

Майже третину коштів субвенції усе ще не розподілили ОТГ Одеської області (залишок 32%).

Жодної заявки досі не надходило від об’єднаних громад Київської області. Для них держава передбачила більше 6 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури.

6 об’єднаних громад, які ще не подавали проектів на розгляд Комісії:

- Лихівська (Дніпропетровська обл.),

- Чижівська (Житомирська обл.),

- Калитянська та Пісківська (Київська обл.),

- Недогарківська, Новоаврамівська (Полтавська обл.),

Як повідомлялося раніше,  держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1.5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.

Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...