ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГО.Данилюк:«Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента»

О.Данилюк:«Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента»

Представники команди кандидата в президенти Володимира Зеленського заявили, що зниження комуналки - не прерогатива президента, як і залучення до відповідальності представників влади за корупційні злочини
Представник команди кандидата у президенти Володимира Зеленського Олександр Данилюк каже, що на посаді глави держави Зеленський підніматиме питання обґрунтованості ціни на газ перед урядом.
 
Про це він сказав у коментарі "Українській правді" сьогодні, 22 квітня.
 
"Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України", – сказав Данилюк.
 
За його словами, після вступу на посаду Зеленський має запитати про обґрунтованість цін на газ у Кабінету міністрів.
 
"Що ми зараз бачимо – те, що газ для населення коштує дорожче, як для бізнесу. Тобто звичайно, коли президент заступить на свою посаду, він буде піднімати це питання досить принципово перед урядом. Так, це відповідальність уряду, але буде дуже цікаво подивитися, яка буде аргументація уряду щодо ринкових умов", – сказав Данилюк. 
 
Стосовно іншого очікування виборців – притягнення до відповідальності представників влади за корупційні злочини, член команди Зеленського сказав наступне:
 
"Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи".
 
В свою чергу, інший представник Володимира Зеленського Дмитро Разумков, теж поділився своїми думками щодо зниження тарифів на ЖКП:
 

"Це не зовсім прерогатива президента. Якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів - то позиція президента багато в чому може вплинути на процес. Обіцяти, що це станеться через день-два - не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському, і його команді, і українському народу".  

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
22 Квітня 2019 p. 21:31
Спустошує кишені не плата за газ, а плата за холодну воду. --------------------------------------------------Тобто, колишні посадовці продовжують намагатися обманути нову владу.