ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГО.Кучеренко:«НКРЕКП неконституційний орган, який регулює в ручному режимі»

О.Кучеренко:«НКРЕКП неконституційний орган, який регулює в ручному режимі»

Непрофесійність і заангажованість НКРЕКП стала причиною чергового необґрунтованого підвищення тарифів на електричну енергію для бізнесу, яке відчують на собі всі споживачі
Непрофесійність і заангажованість Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг стала причиною чергового необґрунтованого підвищення тарифів на електричну енергію для бізнесу, яке відчують на собі всі споживачі.
 
Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив перший заступник голова комітету Верховної ради з питань енергетики і комунальних послуг Олексій Кучеренко.
 
«Вони намагаються збільшити тариф «Укренерго» для комерційних споживачів. Тобто, це промисловість, це перукарні і всі інші. І, безумовно, це відобразиться на наших платіжках і на собівартості послуг і товарів», – зазначив Кучеренко.
 
Зростання тарифу викликано дефіцитом коштів у НЕК «Укрнерго» на рівні 20 млрд грн. Відповідальність за виникнення цього дефіциту, за словами Кучеренка, лежить в тому числі і на НКРЕКП.
 
«Я особисто вважаю, що це неконституційний орган, який регулює в ручному режимі абсолютно неправильно ринок енергетики і житлово-комунальних послуг. Я негативно оцінюю їх роботу, вважаю, що вони не на своєму місці», – додав народний депутат.
 
Він нагадав, що з 1 січня керівництво НКРЕКП планує підвищення заробітних плат у півтора рази.
 

«Це взагалі таке зухвале бажання. Ми з вами утримуємо Національну комісію з регулювання: в кожній нашій платіжці, ще раз підкреслюю, в тарифі сидить плата за їх утримання. Тому категорично ми будемо виступати проти. Я вважаю, що взагалі це якесь недорозуміння», – зазначив Кучеренко. 

 
Коментарі (0)