ГоловнаНовини ЖКГТранспортОмелян: Дорожній фонд працює ефективно

Омелян: Дорожній фонд працює ефективно

Тепер кожна область чітко розуміє, який ресурс є в її розпорядженні, та може планувати свою роботу.

Тепер кожна область чітко розуміє, який ресурс є в її розпорядженні, та може планувати свою роботу.

В Мінінфраструктури переконані, що Дорожній фонд працює ефективно і є дієвим інструментом для розбудови українських автошляхів.

Про це Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив на брифінгу у Дніпропетровській ОДА під час своєї робочої поїздки по області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Під час робочих поїздок до областей мені важливо особисто переконатись, що Дорожній фонд працює ефективно і що ініціатива уряду та парламенту знайшла своє успішне втілення. Дорожній фонд - це однозначно успіх в реформуванні дорожньої сфери», - сказав Омелян.

За словами міністра, тепер кожна область чітко розуміє, який ресурс є в її розпорядженні, та може планувати свою роботу.

Раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що до 2022 року Кабмін має намір поєднати всі обласні центри якісними дорогами.

Нагадаємо, минулого місяця Гройсман звернувся до Державної служби України з безпеки на транспорті ("Уктрансбезпека") з вимогою забезпечити дійєвий і постійний контроль за переміщенням вантажних автомобілів територією України і дотриманням ними вагових норм.

Також  глава уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомлялося раніше, у 2018-му на Дніпропетровщині відремонтують майже 130 комунальних доріг. На це з обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько 1 млрд грн.

Нагадаємо, торік в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що стало рекордним показником для нашої держави. Очікується, що цього року обсяги дорожніх робіт будуть збільшені, а загальний дорожній бюджет перевищить 45 млрд грн.

 

 
Коментарі (0)