ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоРада з другої спроби прийняв у першому читанні законопроект «Про житлово-комунальні послуги»

Рада з другої спроби прийняв у першому читанні законопроект «Про житлово-комунальні послуги»

Прийняття цього законопроекту дозволить забезпечити надання комунальних послуг споживачам на рівних умовах

Верховна рада України прийняла в повторному першому читанні законопроект «Про житлово-комунальні послуги» (щодо удосконалення системи управління житловим фондом рішення окремих питань у сфері надання послуг) (№ 8391).

За таке рішення проголосували 250 народних депутатів, передає кореспондент «У.К.».

На думку доповідача з даного питання – народного депутата з фракції Партії регіонів Валерія Бондика, прийняття цього законопроекту дозволить забезпечити надання комунальних послуг споживачам на рівних умовах.

В.Бондик зазначив, що на сьогодні в українських споживачів немає можливості самостійно визначати виконавця комунальних послуг, «але забезпечення і підтримка багатоквартирного житлового фонду у належному технічному стані, якісне обслуговування будинку та прибудинкових територій потребує удосконалення механізму та сприяння розвитку системи управління багатоквартирними будинками».

Крім того, на думку парламентарія, цей законопроект дозволить уникнути монополії в питанні надання житлово-комунальних послуг.

Катерина Селіванова

 
Коментарі (0)