ГоловнаКоментаріЕлектроенергетикаІ.Плачков:«Проблема енергетичної кризи України не в Міненерго, а у Верховній Раді»

І.Плачков:«Проблема енергетичної кризи України не в Міненерго, а у Верховній Раді»

Проблема енергетичної кризи України не в Міненерго, а у Верховній Раді, яка не займається законодавчим регулюванням сфери.
Проблема енергетичної кризи України не в Міненерго, а у Верховній Раді, яка не займається законодавчим регулюванням сфери. Таку думку в коментарі УНН висловив колишній міністр енергетики Іван Плачков, коментуючи заяви голови фракції "Слуга народу" Давіда Арахамії про відсутність швидких дій для подолання кризи з боку енерговідомства.
 
Ексміністр зауважив, що проблеми не "вчорашні", а існують вже багато років. І вирішує їх поки лише очільниця Міненерго Ольга Буславець.
 
"Поки що ситуація стабілізувалася, Буславець вирішила основні питання в енергетиці", - сказав він.
 
Тому жодних претензій до Міненерго бути не може, вважає він.
 
"Це проблема в законодавчому органі нашому - Верховній Раді, бо абсолютно ніякого законодавства, що стосується енергетики. Тому тут абсолютно міністерство не причому", - підкреслив ексміністр.
 
Він також акцентував увагу на тому, що напередодні опалювального сезону відставка чинного міністра зовсім недоречна.
 

"Зараз буде опалювальний сезон, я думаю, що її відставка нікому не потрібна… Принаймні до опалювального сезону… Я думаю що вона не доречна і не можна допустити, щоб на передодні опалювального сезону, Буславець відправили у відставку", - сказав Плачков. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
04 Вересня 2020 p. 20:19
Є спостереження, що при досить помірних посадових окладах керівні працівники держустанов регулярно, щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. --------------------------Тому є пропозиція для Мінсоцполітики, щоб при розрахунку пенсій таким керівним працівникам їхні регулярні премії не бралися до уваги. Крім того, треба переглянути вже призначені пенсії бувшим держкерівникам , і перерахувати їх без регулярних премій. Це дасть суттєву економію держбюджету і зменшить соціальну напругу у державі.
Коля Пухов
09 Вересня 2020 p. 16:44
Уточнення-----------------Керівні працівники держустанов - це, наприклад, головбухи Управлінь освіти м.Києва. Про них точно відомо, що вони щомісяця отримували премії, що у декілька разів перевищували їх посадовий оклад. Скоріше всього, подібних керівних посад у державі досить багато, і кожне з них на цій посаді проїдає бюджет за п"ятьох....