ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГПлатіжки за січень вищі, ніж у грудні через те, що зросла ціна на газ - Гончарук

Платіжки за січень вищі, ніж у грудні через те, що зросла ціна на газ - Гончарук

Споживач за підсумками поточної зими заплатить менше, ніж рік тому. Платіжки за комунальні послуги за січень виявилися вищими, ніж у грудні через те, що зросла ціна на газ.
Споживач за підсумками поточної зими заплатить менше, ніж рік тому. Платіжки за комунальні послуги за січень виявилися вищими, ніж у грудні через те, що зросла ціна на газ. Найнижча ціна очікується у лютому. Про це під час брифінгу за результатами засідання Уряду сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.
 
"У будь-якому випадку за підсумками цієї зими українець заплатить значно менше, ніж минулої зими. Зараз у січні порівняно з груднем платіжка буде трошки вищою: обсяг споживання збільшився, ціна на ринку виросла. Але ціни на газ після січня продовжують знижуватися. У лютому платіжка буде найнижчою за всю зиму", - розповів Гончарук.
 
Він нагадав, що уряд наприкінці грудня також ухвалив рішення, щоб знизити ціну на тепло для кінцевого споживача.
 
"Ми дали можливість місцевій владі максимально знизити платіжку, врахувати реальну ціну на газ, а не ту, яка колись була закладена в тарифі. Зараз ми провели роботу з усіма регіонами та місцевою владою, щоб вони почули наш заклик і максимально їх врахували", - сказав Гончарук.
 
Прем'єр зазначив, що у грудні платіжки знизили близько 120 міст.
 
"Це не вся Україна. Певні міста не пішли на поступки з різних причин, але ми з кожним з них у діалозі", - зазначив Гончарук.
 
При цьому він сказав, що в лютому платіжка буде нижчою.
 

«Вона буде нижчою ніж у грудні. Зараз те, що ми бачимо, це те, що ціни на газ продовжують знижуватися. Ми це точно забезпечимо, щоб це було враховано в платіжці. Тобто в грудні вона була мінімальною, в лютому вона буде найнижчою за всю зиму», - сказав він. 

 
Коментарі (0)