ГоловнаНовини ЖКГПодіїПонад 1 млн грн компенсації отримали роботодавці за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Понад 1 млн грн компенсації отримали роботодавці за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Держава компенсувала роботодавцям понад 1 млн грн за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна
Держава компенсувала роботодавцям понад 1 млн грн за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, пише "Україна Комунальна".
 
Компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю отримали підприємці Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Черкаської областей. Серед працівників, для яких облаштували робочі місця, - бухгалтер, вчитель, інженер з охорони праці, діловод, адміністратор, менеджер в торгівлі, водій, слюсар зі складання металевих конструкцій. 
 
Серед придбаних допоміжних засобів - спеціалізовані меблі та фурнітура для пристосування робочих місць працівникам з вадами спини, спеціалізоване функціональне офісне крісло з регулятором висоти сидіння та положення спинки, комп’ютери (ПК, ноутбуки) з вбудованими пристроями захисту очей для працівників з вадами зору, спеціалізована настільна лампа для працівника з вадами зору, засоби зв’язку та спеціалізована фурнітура (телефони і навушники) для працівників з вадами слуху, спецодяг. 
 
Нагадаємо, в серпні цього року Уряд запровадив програму надання компенсацій роботодавцям витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І групи - до 100,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат), для осіб з інвалідністю ІІ групи - до 67 тис. грн (10 мінімальних зарплат).
 
Коментарі (0)