ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПорошенко підписав закон «Про Фонд енергоефективності»

Порошенко підписав закон «Про Фонд енергоефективності»

Президент України Петро Порошенко підписав Закону України «Про Фонд енергоефективності» під час урочистих заходів у Національному технічному університеті України «КПІ імені Ігоря Сікорського»
Президент України Петро Порошенко підписав Закону України «Про Фонд енергоефективності» під час урочистих заходів у Національному технічному університеті України «КПІ імені Ігоря Сікорського», передає кореспондент УНН.
 
Документ визначає правові, економічні та організаційні засади утворення і діяльності Фонду енергоефективності. Він має бути створений рішенням Кабміну.
 
"Фонд може отримувати від урядів, агентств та установ іноземних держав, а також від міжнародних фінансових організацій (далі - донорів) фінансові внески та допомогу у формі цільових грантів чи в інший спосіб на підставі відповідного договору", - йдеться у законі.
 
"Впевнений у тому, що Фонд забезпечить високі стандарти управління, максимальну прозорість, таку саму як цього потребують субсидії і ефективність використання кожної копійки державних грошей", - заявив П.Порошенко.
 
"Ми входили в сумну десятку найменш ефективних країн світу (у 2014 році)", - сказав П.Порошенко.
 
За його словами, 92% в загальному енергобалансі України раніше складали російський газ та російська електроенергетика.
 
"Свій внесок зробила і енергетична блокада з боку РФ, як елемент гібридної війни", - зазначив П.Порошеко, додавши, що Росія хотіла, щоб Україна ввійшла в зиму з нульовим газовим балансом і поставити її на коліна.
 
Зараз, за словами Президента, Україна більше 500 днів не купує російський газ.
 
Він також нагадав, що Україна подала позов проти російського Газпрому і виграла його.
 
"Ми переплатити (за кабальним контрактом з Газпромом – ред.) мільярди доларів, які мали піти на розвиток армії, на розвиток економіки…і на розвиток енергоефективності",- заявив П.Порошенко.
 

Раніше, 8 червня, Верховна Рада ухвалила закон про Фонд енергоефективності, який дозволить Україні отримати безповоротну допомогу від ЄС на суму 120 мільйонів євро. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...