ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняПосадовці очистять воду Миколаєва

Посадовці очистять воду Миколаєва

Комітет з питань європейської інтеграції рекомендує парламенту ратифікувати Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитком системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв).
Комітет з питань європейської інтеграції рекомендує парламенту ратифікувати Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитком системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв).
 
Про це «У.К.» повідомили в прес-службі Кабміну.
 
На засіданні зазначалося, що Проект «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв» реалізується з метою забезпечення європейського рівня екологічної безпеки, досягнення повної відповідності національним стандартам щодо очищення стічних вод, приведення системи очистки та подачі споживачам питної води до європейських стандартів.
 
Під час обговорення зауважувалося, що реалізація проекту розрахована на використання матеріально-технічних ресурсів вітчизняних та зарубіжних виробників, що сприятиме створенню нових робочих місць. Загальна вартість проекту становитиме 31,08 млн євро, національні ресурси (кошти місцевого бюджету, кошти підприємства та грантові кошти) - 15,54 млн євро; позикові кошти - 15,54 млн євро. Відповідальним виконавцем є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, бенефіціар - Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал», позичальник - Україна, кредитор - Європейський інвестиційний банк.
 
Також зазначалося, що умови кредитування Європейського інвестиційного банку передбачають: термін надання кредиту - 8 років, відстрочка повернення кредиту - 3 роки, процентна ставка - LIBOR +0,55%, комісія банку - 1%, ставка плати за зобов´язання (збереження кредиту) 0%.
 
Джерелом погашення кредиту визначено прибуток Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал». Повернення кредиту передбачається щорічно частками.
 
Листом про внесення змін до Фінансової угоди, наголошувалося під час обговорення, вносяться дві основні зміни до тексту Фінансової угоди. А саме: виключено посилання на грант Європейського Союзу, а також у тексті Фінансової Угоди вилучено слова «Грант», «Грантова угода»; внесено зміни щодо дати, з якої Позичальник має починати сплачувати банкові комісію за зобов´язаннями (зокрема, зазначено, що «Позичальник сплачує банкові комісію за зобов´язаннями з дати ратифікації Угоди», а не з дати її підписання, як це передбачалося у підписаній 02.02.2010 Фінансовій угоді).

Відповідний законопроект зареєстровано за №0259.  

 
Коментарі (0)