ГоловнаКоментаріПодіїП.Петренко: «До 1 вересня будуть оприлюднені результати перевірок постачальників комунальних послуг»

П.Петренко: «До 1 вересня будуть оприлюднені результати перевірок постачальників комунальних послуг»

До 1 вересня будуть опубліковані результати перевірок постачальників комунальних послуг, які маніпулювали з цінами на тарифи
До 1 вересня будуть опубліковані результати перевірок постачальників комунальних послуг, які маніпулювали з цінами на тарифи. Про у своєму Twitter розповів міністр юстиції України Павло Петренко.
 
“До 1 вересня за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана будуть оприлюднені результати перевірок постачальників комунальних послуг на місцях, які маніпулювали з цінами на тарифи”, — вказано у повідомленні міністра.
 

Міністерство юстиції розпочало інформування громадян про їхні права у сфері житлово-комунальних послуг. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко. Так, Петренко нагадав, що відповідно до постанови Уряду від 26 червня № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг” запроваджується гранична ціна на послуги для населення міст обласного значення та міста Києва з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води на опалюваний період 2019/20 року. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
11 Липня 2019 p. 23:08
У неопалювальний період гарячої води у кранах переважно немає, а у інший час - у кранах окріп , причому під потужним тиском. Тобто , керманичі створюють населенню або великі незручності через відсутність гарячої води , або велику небезпеку (враховуючи можливий прорив труби з окропом).------------------------------------- А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати майже таку плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз. А то кидаються із крайності в крайність, замість того, щоб вибрати золоту середину.