ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПрезидент підписав Закон про пенсійну реформу

Президент підписав Закон про пенсійну реформу

Президент Петро Порошенко вчора підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
Президент Петро Порошенко вчора підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», повідомляє прес-служба президента України.
 
«Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - зазначив Петро Порошенко. Він вважає, що це є рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості по відношенню до пенсіонерів.
 
Президент додав: «Хочу привітати всіх українців, бо коли-небудь ми всі будемо пенсіонерами. І дуже важливо, що справедливість цією пенсійною реформою встановлено».
 
За його словами, нині важливо зробити все можливе, щоб українські пенсіонери якнайшвидше отримали перерахунок пенсій.

«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», - розповів Глава держави. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...