ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГПрезидент повернув дозвіл на відключення боржників від комунальних послуг

Президент повернув дозвіл на відключення боржників від комунальних послуг

Скасовано норму про те, що на період дії карантину та протягом 30 днів після його завершення забороняється припинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх несплати або оплати в неповному обсязі
В Україні знову дозволили відключати боржників від комунальних послуг. Відповідні зміни до законодавства Президент Володимир Зеленський підписав 19 серпня 2021 року, про це повідомила пресслужба Офісу президента.
 
Скасовано норму про те, що на період дії карантину та протягом 30 днів після його завершення забороняється припинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх несплати або оплати в неповному обсязі.
 
Тепер боржників заборонено буде відключати тільки в «червоній» зоні карантину і протягом 30 днів після виходу з неї.
 
При цьому на всій території України і далі буде заборонено нарахування штрафів і пені за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ і примусове виселення боржників.
 
Нагадаємо, Міненерго звернулось до державних банків щодо кредитування закупівлі вугілля, адже ПАТ «Центренерго» коштів на його придбання не має.
 

Очікується, що завдяки отриманню кредитів ПАТ «Центренерго» зможе забезпечити необхідний запас вугілля для опалювального сезону. 

 
Коментарі (0)