ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПрезидент запропонував законопроєкт про підвищення мінімалки до 5 тисяч гривень

Президент запропонував законопроєкт про підвищення мінімалки до 5 тисяч гривень

Президент Володимир Зеленський подав до ВР законопроєкт про зміни до держбюджету на 2020 рік, яким передбачається поступове підвищення у поточному році мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень
Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради України законопроєкт про зміни до держбюджету на 2020 рік, яким передбачається поступове підвищення у поточному році мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень, про це повідомлила пресслужба ВРУ.
 
“Основною метою законопроекту є підвищення у поточному році розміру мінімальної заробітної плати та визначення обсягів ресурсів для фінансового забезпечення реалізації відповідної пропозиції. Проектом змін до ЗУ "Про Державний бюджет України на 2020 рік" передбачено підвищення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 вересня 5 000 гривень у місячному розмірі (зростання на 5,86 відсотка)”, - йдеться у повідомленні.
 

Зазначається також, що передбачено збільшення видатків на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС та встановлення його у розмірі 2 225 гривень (підвищення становитиме 5,86 відсотка). 

 
Коментарі (0)