ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГПрезидентська партія пропонує зміни у тарифах на газ

Президентська партія пропонує зміни у тарифах на газ

«Блок Петра Порошенка» пропонує «Самопомочі» та «Народного фронту» сформувати коаліцію. Президентська партія оприлюднила проект коаліційної угоди. У документі зазначається на необхідності продиференціювати оптові ціни на газ для всіх категорій споживачів.

«Блок Петра Порошенка» пропонує продиференціювати оптові ціни на газ для населення, підприємств ТКЕ та комерційних споживачів, аби в кінцевому етапі привести їх до економічно-обґрунтованого рівня. Про це йдеться у проект коаліційної угоди, розміщеному на сайті партії.

«Ліквідація багаторівневої тарифної системи – скасування з 1 травня 2015 року диференціації оптових цін на газ для населення, підприємств теплокомуненерго та комерційних споживачів. Кінцеві роздрібні ціни на природний газ для населення та тарифи на тепло будуть поетапно приведені до економічно-обґрунтованого рівня у відповідності до зобов’язань перед МВФ, при цьому буде здійснений перехід до адресних дотацій соціально-вразливим верствам населення, розмір та механізм адміністрування яких повинен визначатися на місцевому рівні. Ліквідація перехресного субсидування в електроенергетиці шляхом відміни пільгових тарифів для окремих галузей промисловості та встановлення тарифів для всіх споживачів на економічно-обґрунтованому рівні», – йдеться в тексті проекту коаліційної угоди.
 
Зазначимо, партія «Блок Петра Порошенка» оприлюднила проект коаліційної угоди обсягом в 48 сторінок і передала його політсилам «Народний фронт» і «Об’єднання „Самопоміч“». Зокрема, документ передбачає ряд реформ, серед яких – енергетична, житлово-комунальна та транспортна.
 
У тексті угоди йдеться про необхідність залучення приватних інвестицій в енергетичну галузь, приближення енергетичного законодавства до європейських стандартів, проведення комплексної реорганізації НАК «Нафтогаз України» та ін.
 
Зазначимо, «Народний фронт» оприлюднив проект коаліційної угоди обсягом в 2,5 сторінки. У документі партія найбільше акцентує на необхідності проведення політики євроінтеграції. Окрім того, «Народний фронт» пропонує новій Раді звернути увагу на ряд законів та законопроектів, серед яких Закон «Про житлово-комунальні послуги», проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дисципліни газопостачання у період обмеження/припинення газопостачання на територію України».
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у неділю 26 жовтня українці обрали Верховну Раду VIII скликання. Вибори пройшли за змішаною пропорційно-мажоритарною системою. Загалом, у виборах взяли участь 29 партій, які висунули свої виборчі списки, а також 3 322 мажоритарних кандидата, які балотувалися як від політичних сил, так і в порядку самовисунення. 
 
Станом на 22:03 вівторка 28 жовтня, лідером виборчих перегонів став «Народний фронт». Згідно з даними сайту Центральної виборчої комісії, що обробила 96,39% електронних протоколів, партія Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка набирає 22,22% голосів. На другому місці - «Блок Петра Порошенко» з 21,81%. Третє місце у «Самопомічі», яка здобула прихильність11,03% виборців.
 
Раніше Президент Петро Порошенко провів зустрічі з главою уряду Арсенієм Яценюком і мером Львова Андрієм Садовим з приводу формування коаліції у новому скликанні українського парламенту.
 
Коментарі (0)