ГоловнаНовини ЖКГЖитлоПроєкт реконструкції застарілого житлофонду схвалили в Раді

Проєкт реконструкції застарілого житлофонду схвалили в Раді

У комітеті з питань екологічної політики природокористування розглянули та підтримали проєкт закону, який передбачає комплексну реконструкцію кварталів застарілого житлофонду

 

У комітеті з питань екологічної політики природокористування розглянули та підтримали проєкт закону, який передбачає комплексну реконструкцію кварталів застарілого житлофонду.

Про це розповіла заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська, передає у середу, 9 лютого, пресслужба Мінрегіону.

Козловська наголосила на важливості документа, оскільки чинний закон про реконструкцію застарілого житлофонду містить низку недоліків, які унеможливлюють його реалізацію на практиці. Законопроєкт, на думку чиновниці, має збалансувати інтереси як забудовників, так і громадян та органів місцевого самоврядування, що в результаті дозволить запустити процес оновлення старих кварталів.

Зокрема, законопроєкт передбачає запровадження алгоритму прийняття рішення щодо реконструкції застарілого житла, об'єктів соціально-транспортної інфраструктури, удосконалення процедур компенсацій власникам старого житла, різні варіанти їхнього відселення під час проведення реконструкції, розширений список джерел фінансування проєктів тощо.

У Мінрегіоні наголосили, що реконструкція житлових об'єктів проходитиме в рамках нових будівельних норм, що передбачають аспекти енергоефективності, безбар'єрності та створення необхідних інфраструктурних умов.

 

 

 
Коментарі (0)