ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Протягом зими не плануються віялові відключення електрики - Міненерго

Протягом зими не плануються віялові відключення електрики - Міненерго

Країна входить в зимовий період з рекордними запасами палива, а також з такими генеруючими потужностями, які дозволять забезпечити всім українцям постійну наявність електрики.
У Міненерго розповіли, що протягом зими 2020-2021 не плануються віялові відключення електрики. Країна входить в зимовий період з рекордними запасами палива, а також з такими генеруючими потужностями, які дозволять забезпечити всім українцям постійну наявність електрики. Навіть той факт, що НАЕК «Енергоатом» не довів до кінця ремонтну кампанію, не завадить.
 
У 2020 році за рахунок неправильно вибудуваної програми ремонтних робіт були загублені деякі потужності в атомній енергетиці. Відомо, що за станом на середину листопада в країні працюють тільки 10 енергоблоків АЕС з 15, п’ять перебувають на ремонті.
 
Уже зараз відомо, що НАЕК «Енергоатом» планує підключити другий блок Запорізької атомної станції не пізніше 25 листопада, а ЗАЕС-5 — не пізніше 20 грудня.
 

Нагадаємо, що «Енергоатом» знову продав трейдерам електроенергію за зниженими цінами. 3 листопада 2020 року на аукціоні з продажу електроенергії (нічні години, друга половина листопада) ВП «Енергоатом Трейдинг» виставило на продаж 168 тисяч МВт-годин за ціною 682,34 гривень за одну. Найбільші обсяги із загальної кількості викупили дві компанії — «Д.Трейдінг» і «Юнайтед Енерджі». Перша належить Ренату Ахметову, а друга — Ігорю Коломойському. Саме ці компанії заплатили найнижчу ціну за МВт-годину — 650 грн. 

 
Коментарі (0)