ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019П.Розенко:«Субсидії на новий опалювальний сезон будуть переоформлені автоматично»

П.Розенко:«Субсидії на новий опалювальний сезон будуть переоформлені автоматично»

Для 7,5 мільйона родин, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні, вона буде перепризначена автоматично, про це розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
Для 7,5 мільйона родин, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні, вона буде перепризначена автоматично, це в ефірі «5 каналу» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
 
«Ніяких революційних змін у системі нарахування і призначення субсидій не буде. Ідуть зміни, які лише покращують систему субсидій і роблять її ще простішою для людей. Саме головне, що тим людям, які вже є в системі субсидій, а це 7,5 млн родин, перепризначення субсидій відбудеться автоматично», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
 
«Нікому з тих, хто вже отримував субсидію, не потрібно ніяких нових звернень чи нових документів. Все – управління соцзахисту все здійснить самостійно в автоматичному режимі», - наголосив Віце-прем’єр.

«І будь-які зміни у фінансовому стані родини теж відстежуються в автоматичному режимі. Вже налагоджений нормальний обмін інформацією з ДФС і Пенсійним фондом, і цей обмін також відбувається автоматично», - додав Павло Розенко. 

 
Коментарі (0)