ГоловнаКоментаріПодіїП.Розенко:«З 1 грудня підвищиться прожитковий мінімум та зростуть виплати людям з інвалідністю»

П.Розенко:«З 1 грудня підвищиться прожитковий мінімум та зростуть виплати людям з інвалідністю»

З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю, це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко
З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю, це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.
 
“Хочу внести певну ясність по пенсіях та соціальних виплатах для людей з інвалідністю, бо багато хто плутає ці терміни. Ми посилили пенсійне забезпечення інвалідів і розмір пенсії інвалідам вже збільшений з 1 жовтня 2017 року. Тим, хто отримував 949 грн, пенсія зросла на 44% — до 1373 грн, іншим категоріям інвалідів підвищення відбулося в середньому на 11%", - цитує прес-служба віце-прем'єра.
 
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зазначив, що люди з інвалідністю отримують також соціальну допомогу, яка залежить, зокрема, від розміру прожиткового мінімуму.
 
“У зв’язку з тим, що з 1 грудня цього року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, зростуть і відповідні соціальні виплати людям з інвалідністю — це близько 10 видів виплат”, — пояснив Віце-прем’єр.

Павло Розенко також зазначив, що з 1 грудня 2017 року для всіх категорій громадян відбудеться підвищення соціальних допомог, розмір яких залежить від розміру прожиткового мінімуму. 

 
Коментарі (1)
Коля
02 Грудня 2017 p. 21:08
Не зарплати і ціни зростають, а знецінюються українські гроші, - лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Хто виграє і хто програє, якщо зарплати і пенсії підвищують у 2 рази, а ціни і тарифи зростають у 5 разів? Виграє, однозначно, друкар грошових знаків, тобто влада, а громадяни, відповідно, програють. -------------------------------- Навіть одночасне підвищення зарплат і цін в одну й ту саму кількість разів знецінює ваші гроші, які вже є у вашому гаманці, у ту саму кількість разів. Практично це означає , що ви зможете купити у ту саму кількість разів менше товарів і послуг, ніж до знецінення.
Loading...

загрузка...
 
Loading...