ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняПускати воду в окупований Крим не планують

Пускати воду в окупований Крим не планують

Україна не має наміру відновлювати водопостачання Північно-Кримським каналом на загарбаний Росією півострів.

Україна не має наміру відновлювати водопостачання Північно-Кримським каналом на зайнятий Росією півострів. У цьому переконує постійний представник президента в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич

"У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання до Криму та пов’язаного з цим "візиту комісії з Києва", зазначимо, що ця інформація не відповідає дійсності", – наголосив посадовець.

Чиновник подвідомив, що 11–12 лютого відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з прав людини в Херсонської області, що матиме на меті ознайомитися "з питаннями, пов‘язаними з тимчасово окупованими територіями АР Крим і Севастополя".

У межах заходу заплановано відвідини КПВВ "Каланчак", тож, за Кориневичевими словами, "логічно під час цього візиту відвідати також дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу", що "перебуває в безпосередній близькості до КПВВ".

Водночас держслужбовець підкреслив, що виїзне засідання "ніяк не пов‘язане із питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення із ситуацією біля адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим".

"Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде у Крим тільки після деокупації, – стверджує Кориневич. – Жодної води до деокупації".

 

 
Коментарі (0)