ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоРада прийняла закон про ринок електроенергії

Рада прийняла закон про ринок електроенергії

Народні депутати ухвалили проект закону № 4493 про ринок електричної енергії України.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів.

"Основною метою законопроекту є забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, мінімізації витрат на послуги постачання електричної енергії, шляхом визначення на законодавчому рівні організаційної структури та принципів функціонування ринку електричної енергії, основних засад та передумов його реформування", - йдеться у пояснювальній записці.

Одним із механізмів нового ринку є двосторонні договори – механізм для укладення енергогенеруючою компанією договору зі споживачем про постачання електрики на довгостроковий період.

Закон також запроваджує так звані "ринок на добу вперед", балансуючий ринок, внутрішньодобовий ринок. Всі ці механізми допоможуть різним типам енергогенеруючих компаній оптимально планувати виробництво електроенергії.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
13 Квітня 2017 p. 20:46
Щодо енергозбереження, то працівники державних бюджетних установ, часто на протязі усього робочого дня микрохвильовками, електрочайниками та іншими потужними електроприладами спалюють державну електроенергію. Крім того, біля кожної такої працівниці стоїть потужний електрообігрівач. Навіщо те енергозбереження, адже держава розрахується за будь-яку кількість спаленої електроенергії. -----------------------------------------------------А тепер уявіть, що буде, якщо дома у цих держпрацівниць поставлять індивідуальні газові лічильники -- вони за для економії газу і усю їжу для своєї сім"ї будуть готувати на роботі. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Крім того, не зайве зауважити, що працівники держустанов складають переважну більшість офіційно зайнятого населення , а також те, що вони не виробляють ні матеріальних речей, ні духовних цінностей. Тобто, їх завищене енергоспоживання не є виправданим.