Регіонам дали добро на подачу тепла

Підготовка до нового опалювального періоду 2013-2014 років по всій Україні завершена. Усім регіонам дозволили розпочинати подачу тепла.

Температурний режим на території України дозволяє розпочинати опалювальний період у всіх куточках держави. Наразі з 27 регіонів централізоване опалення ввімкнули вже у 14-ти. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Мінрегіону.

За словами Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника, Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області та  міста Київ і Севастополь вже подали тепло споживачам.

«Всім іншим необхідно терміново спільно з органами місцевого самоврядування прийняти рішення про початок опалювального сезону», - наголосив Міністр.

Геннадій Темник констатував, що  підготовка житлових будинків та теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період завершена. Нагадаємо, Уряд ставив завдання завершити підготовку до 1 жовтня.

Загалом підготовлено до роботи в зимових умовах 205 тис. житлових будинків, 19,5 тис. шкіл, 14 тис. дитячих садків, 7 тис. лікарень, 24,5 тис. котелень, 2 тис. водопровідних та 2,6 тис. каналізаційних насосних станцій, 243 водопровідних та 847 каналізаційних очисних споруд, понад 6 тис. одиниць спеціалізованої техніки.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, сьогодні розпочався опалювальний сезон у столиці.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)