ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняРегулятор підвищив тарифи на воду для непобутових споживачів

Регулятор підвищив тарифи на воду для непобутових споживачів

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг, підвищила тарифи на воду для непобутових споживачів, які не переглядалися з початку 2022 року. Рішення набирає чинності з 1 червня 2024 року.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла постанову щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для багатьох водоканалів.
 
Про це йдеться на сайті Регулятора, про це пише "Україна Комунальна".
 
У Регуляторі повідомили, що від ліцензіатів НКРЕКП надійшли заяви та додані до них матеріали для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. 
 
Після їх опрацювання схвалено проєкти постанов НКРЕКП, які передбачають встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення ліцензіатам НКРЕКП, які реалізують воду або очищають стічні води іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства, тобто оптовий тариф, за 1 куб. м (без ПДВ).
 
 
- тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для всіх інших споживачів (крім населення), наступним ліцензіатам, за 1 куб. м (без ПДВ):
 

Слід зазначити, що тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для населення поки залишаються незмінними.   

 
Коментарі (0)