ГоловнаНовини ЖКГПодіїРейтинг найбільших підприємств-забруднювачів природних водних об'єктів

Рейтинг найбільших підприємств-забруднювачів природних водних об'єктів

Держводагентство оприлюднило топ-100 найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають у природні водні об'єкти стічні води без очищення або після очисних споруд.
Держводагентство оприлюднило топ-100 найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік, про це повідомила пресслужба агентства.
 
До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають у природні водні об’єкти стічні води без очищування або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам. 
 
"Дані щодо скидання забруднених стічних вод передаються для відповідного реагування Держекоінспекції та Мінприроди", - йдеться в повідомлені.
 
Очолили антирейтинг забруднювачів наступні підприємства: 
 
ПрАТ "АК "Київводоканал", 
ПрАТ "Меткомбiнат "Азовсталь", 
ПАТ "Днiпровський меткомбінат"" (м. Кам'янське), 
ПАТ "Запорiжсталь", 
КП "Днiпроводоканал", 
ТОВ ВКФ "Найс" (м. Днiпро), 
ДМКП "Львiвводоканал", 
МКП "Миколаївводоканал", 
фiлiя ПРУВОКС ПАТ "ДТЕК Павлоградвугiлля", 
КП "Чернiгiвводоканал".
 
Загальна кількість підприємств, що скидають забрудненні стічні води, – 539. Загальний обсяг скиду забруднених стічних вод - 952 млн куб. м (із них 918,6 млн куб. м. скидають підприємства, що увійшли до рейтингу).
 
Найбільше підприємств-забруднювачів належать до комунальної галузі – 74, промисловості – 18 (з них найбільші – підприємства чорної металургії - 6).
 

Держводагентство вказало, що перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році. 

 
Коментарі (0)