ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГРозенко: Говорити про перегляд ціни на газ сьогодні немає жодних підстав

Розенко: Говорити про перегляд ціни на газ сьогодні немає жодних підстав

На разі ціна на газ для населення зафіксована у Державному бюджеті на рівні минулого опалювального сезону.

Зараз немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і газ.

 Про це в ефірі «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба Урядового порталу.

«Сьогодні інфляційні тенденції є абсолютно прогнозованими - на рівні, який зафіксований у Державному бюджеті, - вже тривалий час зберігається стабільність національної валюти. Тому жодних підстав для підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги немає. І я особисто як член Уряду жодних рішень щодо підвищення ціни на газ не підтримаю», - сказав він.

«У нас зафіксована ціна на газ для населення у Державному бюджеті на рівні минулого опалювального сезону і сьогодні говорити про перегляд цієї ціни немає жодних підстав», - підкреслив Віце-прем’єр. Він також нагадав, що днями Кабінет Міністрів України затвердив фінансовий план «Нафтогазу», де зафіксована умова збереження ціни на газ і для населення, і для інших категорій споживачів.

Коментуючи можливість введення абонплати за газ, Павло Розенко наголосив на тому, що незважаючи на формулу розрахунку, вартість газу не повинна підвищитися. «Неважливо скільки буде складових цього тарифу. Головне – ціна на газ не повинна бути підвищена! Визначення формули – це виключно компетенція НКРЕКП. Для мене як для урядовця важливо, щоб при цьому не був порушений баланс і щоб вартість за газ не була вищою, ніж зафіксована у бюджеті», - наголосив Павло Розенко.

 

 
Коментарі (1)
Коля
08 Серпня 2017 p. 07:56
Це смішна заява, бо насправді не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня ; лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. То хіба Розенко зупинив знецінення гривні?