ГоловнаВибір редакціїФінансування ЖКГРозенко: Компенсації за економію субсидій - перший крок до їх монети

Розенко: Компенсації за економію субсидій - перший крок до їх монети

В поточному році Кабмін вперше прийняв рішення про монетизацію економії субсидій.

В поточному році Кабмін вперше прийняв рішення про монетизацію економії субсидій.

Виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. В 2017 році в Уряді вперше прийняли рішення про монетизацію економії субсидій. 

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба Урядового порталу.

«У цьому році ми вперше прийняли рішення про монетизацію економії субсидій. Відповідна постанова Уряду була ухвалена наприкінці квітня. Місцеві органи влади вже здебільшого склали списки тих людей, які претендують на отримання коштів. І я сподіваюся, що до початку опалювального сезону, ці суми економії більшість людей вже отримають», - сказав він, нагадавши, що термін подачі заяв громадянами, які претендують на виплату такої компенсації, до місцевих управліньсоцзахисту продовжено до 1 листопада.

 «Система субсидій не стоїть на місці, вона стає більш зручною для людини, ми поступово застосовуємо методи монетизації. І виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації», - зазначив Віце-прем’єр.

 Як повідомлялося раніше, на фінансування субсидій у проекті Державного бюджету на 2018 рік уряд закладає 55 млрд гривень.

Зокрема, в уряді очікується, що кількість домогосподарств, які потребуватимуть субсидії у 2018 році, становитиме 5-5,5 млн.

Нагадаємо, продовжив термін подачі заяв на монетизацію субсидій до 1 листопада, тому громадяни, які не встигли подати необхідні документи, ще мають можливість це зробити.

Якщо ви бажаєте відпочити разом із своїми друзями, може потрібно піти до лазні? Дерев'яна лазня зі зрубу це саме те, що потрібно. Гарний відпочинок вам гарантовано.

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...