ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГРозенко: Середня зарплата в Україні становить 6 тис. грн

Розенко: Середня зарплата в Україні становить 6 тис. грн

Реальна зарплата з урахуванням інфляції, зросла на 20%.

Реальна зарплата з урахуванням інфляції, зросла на 20%.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що середня заробітна плата в Україні становить 6 тис. грн. Про це йдеться у повідомленні “Інтерфакс-України”.

"Середня заробітна плата в Україні за 4 місяці цього року зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року майже на 40% і становить на сьогодні 6 тис. грн", - повідомив він на селекторній нараді в четвер у Києві.
При цьому Розенко зазначив, що реальна зарплата з урахуванням інфляції, зросла на 20%.

Також віце-прем'єр зазначив, що з січня на 200 тис. осіб зменшилась кількість одержувачів мінімальної заробітної плати в сумі 3,2 тис. грн.

Як повідомлялося, в Україні до початку 2018 році очікується збільшення середньої зарплати на 38% до 7,1 тис. грн, зазначається в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики України.

Відзначимо, що на сьогоднішній день середня зарплата штатного працівника-чоловіка у І кварталі 2017 року складала 7 тисяч 160 грн, що на 27,5% більше, ніж середня зарплата штатного працівника-жінки.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україні середня заробітна плата у цьому році очікується на рівні близько 7 тис. грн, а в середньостроковій перспективі має бути не менше 10 тис. грн.

Як повідомлялося раніше,  у березні 2017 року порівняно з лютим поточного року, тобто за місяць, реальна заробітна плата в Україні зросла на 4,5% або на 543 грн.

 
Коментарі (0)

загрузка...