ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїСильний вітер повалив кран на будівництві в Харкові

Сильний вітер повалив кран на будівництві в Харкові

Через сильний вітер в Харкові, кран, який був на будівництві, повалився на землю. В результаті він зруйнував 2 кіоска. Є постраждалі.

Падіння будівельного баштового крану сталося вчора о 20:09 на проспекті Людвіга Свободи, 47, через сильні пориви вітру. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Державної служби надзвичайних ситуацій.

Кран впав на два продуктових кіоски. Крім того, в результаті події загинула жінка, яка в той момент перебувала біля одного з кіосків. Ще п'ять осіб постраждали (чотири жінки і один чоловік). Жінки госпіталізовано до 4-ї лікарні, чоловік отримав медичну допомогу на місці і від госпіталізації відмовився. Бійці ДСНС України провели рятувальні дії для звільнення потерпілих з-під завалів і розбирання металевих конструкцій.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», вчора аварійними бригадами обленерго було відновлено електропостачання в 55 населених пунктів. Однак, грозові дощі в ніч з 17 на 18 травня знову знеструмили населені пункти.
 
Коментарі (0)