ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаСитуація на Луганській ТЕС через постійні обстріли залишається критичною

Ситуація на Луганській ТЕС через постійні обстріли залишається критичною

Ситуація на Луганській ТЕС, розташованій у місті Щастя Луганської області, через постійні обстріли залишається критичною, станція може зупинитися без можливості поновлення роботи
Ситуація на Луганській ТЕС, розташованій у місті  Щастя Луганської області, через постійні обстріли залишається критичною, станція може зупинитися без можливості поновлення роботи.
 
Про це повідомила пресслужба "ДТЕК Енерго" .
 
"Пошкоджено трансформатор зв'язку, внаслідок якого на території станції виникло загоряння. Пожежу неможливо локалізувати через обстріл. Також пошкоджені будівлі навчального корпусу, кисневої станції та блоків №10 та №15", – говориться у повідомленні.
 

У "ДТЕК Енерго" зазначили, що вранці у вівторок були подані заявки на встановлення режиму тиші, щоб відновити лінії електропередач та енергопостачання мешканців Щастя та прилеглих населених пунктів Луганської області. Ситуація залишається критичною. На станції знаходяться лише ті співробітники, присутність яких критично потрібна для її роботи, решта працюють у віддаленому режимі. Співробітники, які перебувають на станції, евакуйовані в бомбосховище. 

 
Коментарі (0)